Krotoski - Cichy - Das Weltauto

Łódź

ul. Niciarniana 51/53
92-320 Łódź
tel.: +48 42 677 17 33

Czym jest Das WeltAuto?

To odpowiedź dla tych kierowców, którzy szukają samochodu używanego z pewnej ręki, z wiarygodnym pochodzeniem i sprawdzonym stanem technicznym. Jako program oferujący używane samochody, to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy i spokojnych podróży z całą rodziną. W Das WeltAuto możesz zapomnieć nawet o najmniejszym ryzyku.

Samochód w rozliczeniu

Korzyści Das WeltAuto nie kończą się na kupnie auta. Pamiętaj, że u nas możesz oddać stary samochód w rozliczeniu. A jeśli nie będziesz zadowolony ze swojego nowego wyboru, w ciągu tygodnia możesz wymienić wybrany samochód na inny.

Poznaj korzyści Das WeltAuto:

Gwarancja
Gwarancja

Samochód używany z Das WeltAuto będzie Twoim solidnym towarzyszem. Na każde auto z naszych rąk dajemy gwarancję, na której możesz polegać.

Dedykowane opcje finansowania
Dedykowane opcje finansowania

Jeśli już zdecydujesz się na samochód używany, pamiętaj, że możesz mieć go na atrakcyjnych warunkach. Mamy dla Ciebie raty, kredyty, leasing czy ubezpieczenia.

Jazda próbna
Jazda próbna

Zdecydowany? W Das WeltAuto nie kupujesz kota w worku. Wybranym autem możesz się przejechać i poznać je bliżej na drodze.

Wyselekcjonowane samochody
Wyselekcjonowane samochody

Zanim jakikolwiek używany samochód trafi do programu Das WeltAuto, musi przejść szczegółowe sprawdzenie. To większa pewność dla nas i mniejsze ryzyko dla Ciebie.

Sprawdzony przebieg, stan i pochodzenie
Sprawdzony przebieg, stan i pochodzenie

Dokładny przebieg, sprawdzony stan techniczny i historia auta to podstawa. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci jakość używanego samochodu.

Profesjonalne przygotowanie
Profesjonalne przygotowanie

Oprócz stanu technicznego liczy się także przygotowanie. Zadbamy o każdy szczegół Twojego przyszłego auta, byś był z niego dumny na drodze.

Prawo do wymiany
Prawo do wymiany

Zapewniamy dużą swobodę wyboru. Jeśli Klient będzie niezadowolony ze swojej decyzji, umożliwiamy wymianę samochodu w ciągu tygodnia od jego zakupu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że każdy kupujący podejmie słuszną decyzję i wyjedzie z naszego salonu pojazdem, którego szukał.

Sprawdzony stan techniczny
Sprawdzony stan techniczny

Zanim nasze samochody trafią do sprzedaży, muszą przejść bardzo długą drogę. Każde z aut jest wyczerpująco sprawdzane ? przechodzi szczegółową, zawierającą aż 117 punktów listę kontrolną. Jest to najlepszy sposób pozwalający nam zagwarantować wysoką jakość Das WeltAuto.

Personalizacja pojazdu
Personalizacja pojazdu

Klient może dostosować używany samochód do własnych potrzeb oraz dodać do niego nowe elementy wyposażenia.

Samochód w rozliczeniu
Samochód w rozliczeniu

Pomagamy, sprzedajemy i... skupujemy. W sytuacji, w której Klient jest zainteresowany nabyciem nowszego auta, może oddać stary samochód w rozliczeniu. Zaproponujemy za niego korzystną cenę i zagwarantujemy, że trafi w dobre ręce.

Gwarancja mobilności
Gwarancja mobilności

W obszarze usług serwisowania samochód zastępczy oferowany jest w standardzie.

Grupa Krotoski-Cichy Łódź